Tööstuslike komponentide spetsialist

OEM on Euroopa juhtiv tööstuslike komponentide pakkuja. Tänu erakordselt laiale tootevalikule parimatelt tootjatelt üle kogu maailma saab OEM pakkuda oma klientidele ainulaadset võimalust soetada kõik vajaminevad komponendid ühelt tarnijalt.

OEM Automatic on usaldusväärne koostööpartner, kes suudab teile pakkuda laia valikut kvaliteetseid tooteid. Meie professionaalsed müügitöötajad ja tootespetsialistid tunnevad põhjalikult oma tootevaldkondi ja on valmis aitama teil leida oma tehniliste vajaduste jaoks parima toote. Kiire tarne ning selged suhtlus- ja töömeetodid on meie jaoks olulised. Oleme usaldusväärne partner, kellega on lihtne koostööd teha!

Partner

Teie strateegiline partner

Meie tegevuse aluseks on luua lisaväärtust nii meie klientidele kui ka meie tootjatele. Pakume oma klientidele erakordselt laia ja ulatuslikku tootevalikut, rääkimata tehnilistest teadmistest ja kiiretest tarneaegadest. Oleme oma tootjate teenistuses ja tagame neile tugeva kohaliku partneri, kes tunneb turge ning on efektiivseks turustuskanaliks.

Warehouse

Väärtustloov logistika

Meie logistikakeskus asub Turus Soomes ja on kõikide Balti riikidesse suunatud tellimuste tarnekeskuseks.

Meie logistikakeskuses on umbes 25 000 laosaadetist ning igal aastal lahkub keskusest umbes 160 000 tarneliini. Kõigi meie toodete ladustamisega ühe katuse all tagame suure hulga toodete kättesaadavuse. Ennekõike aitame oma klientidel tõhustada hankeprotsesse, tarnides mitme tootja tooteid korraga.

Juhtivad tootjad & spetsialiseerunud organisatioon

Oleme ligi 40 aasta jooksul loonud tihedad partnerlussuhted erinevate komponentide tootjatega kogu maailmas. Tegutseme nende müügiorganisatsioonina teile lähedal Soomes.

Tootjad

Meie tootjad on oma valdkonna juhtivad spetsialistid. Olles meie tootjate müügiorganisatsiooniks Soome turul, saame pakkuda ainulaadset tootevalikut, mis hõlmab rohkem kui 200 tarnijat ja 50 000 toodet.

Tootejuhid

Meie tootejuhid on meie toodete eksperdid. Nad teevad tihedat koostööd tootjatega ja tegutsevad nende abikätena Soomes. Meie tootejuhid töötavad sageli vahetult koos tootearenduse osakondade spetsialistidega, tuues meie klientide soovid tootja otsese tähelepanu alla.

Müügiinsenerid

Meie müügiinseneridel on põhjalikud teadmised kõigi oma tootevaldkonna toodete kohta. Nende esmane ülesanne on töötada klientide lähedal ja pakkuda nii tehnilist kui ka kaubanduslikku tuge. Meie eesmärk on leida igale kliendile parim võimalik lahendus.

Products

Oma ala juhtivad partnerid

Enamik meie tootjaid tegutseb ülemaailmselt ning on oma tööstusharu liidrid tehniliste lahenduste ja tootearenduse osas. Loome oma tootjatele lisaväärtust, pakkudes neile parimat võimalikku müügikanalit.

Lojaalsus, partnerlus ja pikaajalised lepingud aitavad meil luua tugevaid ja püsivaid sidemeid oma partneritega. Meie eesmärk on muuta meie tarnijad turuliidriteks, edendades nende toodete müüki Balti turgudel.

Tooted

Selleks, et teid võimalikult tõhusalt teenindada, oleme jaganud oma äritegevuse konkreetsetesse tootevaldkondadesse. Igas tootevaldkonnas tegutsevad vastavad tootespetsialistid ja müügitöötajad.

Contact us

Please contact us for more information.

Send e-mail Send e-mail